Міжнародне стажування: корисне з приємним

Дякуємо за стажування у Варшавському залізничному університеті

14 червня, 2019
Картинка

Чи бачили Ви найсучасніший залізничний полігон для різноманітних випробувань?

Чи маєте бажання дізнатися про передові технології у сфері залізничного транспорту?

Чи готові співпрацювати з колегами з закордонних закладів вищої освіти? Публікувати сумісні статті, проводити спільні дослідження?

Мрієте пізнавати для себе культуру іншої країни, розширювати коло знайомств?

Якщо на більшість питань Ви відповіли: «Так!», раджу залишити заявку у міжнародному відділі Дніпровського національного університету залізничного транспорті імені академіка В. Лазаряна для участі у міжнародному стажуванні у країні-партнері університету.

В цьому контексті хотілося б подякувати керівництву та організаторам нашої поїздки на стажування до випробувального залізничного полігону Варшавського залізничного університету.

Безперечно, знання, отримані від провідних науковців-практиків щодо Європейського досвіду організації залізничних перевезень, стануть у нагоді кожному з тих, хто був у складі нашої групи.

Окрім нових знань, ми отримали багато позитивних вражень від пізнання іноземної культури та налагодили міцні дружні та наукові контакти для подальшого співробітництва.

Відверто раджу кожному науковцю не «засиджуватися» на одному місці, намагатися пізнавати нове, адже «рух – це сила!»

З повагою,

Доктор економічних наук

Марценюк Л. В.

З повагою, рада молодих вчених ДНУЗТ