Вітаємо зі святами!!!

13 жовтня, 2017
День защитника

Приміть щирі вітання зі святами – Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці! Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями. Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду.

Вітаємо всіх наших дорогих чоловіків (друзів, синів, чоловіків, хлопців, батьків) зі святом мужності та честі – з Днем захисника України! Ви – наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких – у Ваших надійних, сильних руках.

Нехай Ваші сила та мужність завжди базуються на любові та підтримці рідних і близьких. І після будь-яких суперечок і баталій, які часто трапляються у повсякденному житті, вдома на Вас завжди чекає затишок і мир. Міцного здоров’я, успіхів та надійного тилу! І нехай Вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого!

Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою, професійних успіхів!

Ректорат, органи студентського самоврядування,

жіночий колектив Дніпропетровського