Конкурс есе щодо можливостей розвитку Східного партнерства

13 березня, 2019
Восточное партерство

Студентів українських вишів запрошують взяти участь у конкурсі есе щодо можливостей розвитку Східного партнерства. Свої роботи також надсилатиме молодь з інших країн ініціативи – Молдови, Грузії, Білорусі, Вірменії та Азербайджану.

Термін подачі на конкурс – до 5 квітня 2019 року.

Окрім есе, учасники надсилають організаторам супровідний лист та біографію, вказуючи контактні дані - номер телефону, поштову та електронну адреси. Доробки мають бути написані англійською мовою.

Надсилати роботи потрібно на ел.пошту Посольства Литви в Україні

Переможців конкурсу планують визначити 30 квітня 2019 року. Вони отримають запрошення на один із заходів, які проведуть з нагоди 10-річчя Східного партнерства, а також вітальні листи від Міністрів закордонних справ Литви та Польщі.

Докладна інформація про пропозицію, умови участі та терміни

Використані матеріали сайту mon.gov.ua

З повагою, рада молодих вчених ДНУЗТ