Запрошуємо взяти участь у конференції

У ДНУЗТ відбудеться 80-а Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку залізничного транспорту»

12 березня, 2020
картинка

Запрошуємо взяти участь у роботі 80-ї Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми та перспективи розвитку залізничного транспорту», яка відбудеться у Дніпровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна.

До участі в конференції запрошуються: представники підприємств (організацій), співробітники закладів вищої освіти та наукових установ, вчені, докторанти, аспіранти, студенти та всі зацікавлені особи.

В зв'язку з продовженням карантину по запобіганню поширенню коронавірусу COVID-19 в університеті конференцію перенесено на невизначений термін.

Приймання заявок, тез доповідей та платежів продовжено до 24.04.2020 р.

Завантажити Інформаційний лист українською мовою - перейти
in English - download