Вітаємо зі святами!!

Прийміть щирі вітання зі святами – Днем захисника України, Днем Козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці!

11 жовтня, 2019
Картинка

На 14 жовтня припадає одразу три величних свята ‒ День Козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника Вітчизни.

Свято День захисника України офіційно встановлено 14 жовтня 2014 року Указом Президента «…З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи української громадськості».

Сердечно вітаємо Вас, шановні чоловіки, з нагоди свят! Шануємо тих, чий святий обов'язок – захищати свою домівку, свою країну, боронити свою правду своєю силою і своєю волею.

Сьогодні в кожному домі віддають данину шани й поваги тим, хто в лиху годину війни мужньо боронив українську землю. Захисників України вшановує вся Україна. Перед Вами ми схиляємося, у Вас вчимося любити рідний край. Щиро зичимо Вам доброго здоров'я, довгих років мирного життя, уваги й турботи рідних та близьких.

Ректорат, органи студентського самоврядування,

жіночий колектив Дніпроського