Урочисте вручення дипломів університету CNAM (м. Париж, Франція)

5 липня 2018 р. у Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна відбулося урочисте вручення міжнародних дипломів магістрів університету CNAM (м. Париж, Франція).

11 липня, 2018
Картинка

5 липня 2018 р. у Дніпропетровському національному університеті  залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна відбулося урочисте вручення міжнародних дипломів магістрів Національної школи майстерності і професій, CNAM (м. Париж, Франція).

В цьому році понад 200 випускників поповнили лави українських фахівців міжнародної кваліфікації в галузях інтероперабельності та безпеки на залізничному транспорті, а також інфраструктури та експлуатації високошвидкісного залізничного транспорту.

За останні 7 років 690 студентів-магістрів пройшли навчання в рамках програми подвійного диплому. Завдяки цій програмі сьогодні багато випускників працюють на європейських підприємствах транспортної галузі таких, як: «Škoda Transportation», «BombardierInc», «Pandrol», «Французькі залізниці» (SNCF).