Університет запрошує на навчання! Презентація спеціальностей

Cпеціальність "Металургія", спеціалізації: Електрометалургія сталі і феросплавів, Спеціальна металургія, Металургія кольорових металів.

11 квітня, 2022
metalurgia

УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
«ІНСТИТУТ ПРОМИСЛОВИХ І БІЗНЕС ТЕХНОЛОГІЙ»

Кафедра ЕЛЕКТРОМЕТАЛУРГІЇ

Спеціалізації, за якими ведеться підготовка електрометалургів

КАФЕДРА ЕЛЕКТРОМЕТАЛУРГІЇ ім. академіка М.І. Гасика здійснює підготовку бакалаврів і магістрів за спеціальністю 136 – Металургія за наступними спеціалізаціями:

• Електрометалургія сталі і феросплавів (група МЕ-04),
  • Спеціальна металургія (група МЕ-05),
  • Металургія кольорових металів (група МЕ-06).

Чим важлива металургія?

Чорні та кольорові метали – це основа розвитку практично всіх галузей діяльності людини.

Спеціальні сталі і сплави є фундаментом для енергетики, хімічної промисловості, всіх видів транспорту – космічного, повітряного, наземного, підводного і інших галузей машинобудування і промисловості.

Чому саме ми?

Кафедру засновано у 1925 році видатним вченим, доктором технічних наук, професором ТЕЛЬНИМ Степаном Івановичем.

За 95 років свого існування кафедрою було підготовлено більш ніж 2500 спеціалістів електрометалургів, 140 кандидатів та 25 докторів технічних наук, серед яких багато лауреатів державних і міжнародних премій і грантів. При виконанні науково-дослідницьких робіт, активну участь приймають студенти кафедри. Студенти які добре навчаються мають можливість безкоштовно отримати ОКР «Магістр» в іноземних ВНЗ, зокрема Німеччини, Польщі, Швеції, Хорватії, Китаю, Японії.

На кафедрі електрометалургії Ви потрапляєте до професіональних фахівців: академіків АН ВШ України, професорів, доцентів, і співробітників, які готові поділитися своїми знаннями і досвідом.

Кафедра електрометалургії це:

• більше як 95 років підготовки спеціалістів широкого профілю з крос-галузевих напрямків та спеціальностей;
  • співпраця з науково-дослідними та проектними інститутами України, провідними металургійними підприємствами (впровадження наукових розробок в діюче виробництво; працевлаштування випускників);
  • робота з інститутами Німеччини за програмою подвійного дипломування (м. Фрайберг);
  • співпраця з університетом Акіта (Японія) (стажування студентів в умовах кафедри електрометалургії).

За якими освітньо-професійними програмами ми готуємо фахівців?

Підготовка студентів здійснюється згідно до освітньо-професійних програм, які акредитовані у 2019 році:

Бакалаври:

• «Технології та обладнання виробництва металів і сплавів»:
  • «Електрометалургія сталі і феросплавів» (МЕ04)
  • «Металургія кольорових металів» (МЕ06).

Магістри:

• «Електрометалургія сталі і феросплавів» (МЕ04),
  • «Спеціальна металургія» (МЕ05),
  • «Металургія кольорових металів» (МЕ06).

Як відбувається навчання студентів?

Навчання на кафедрі електрометалургії – це активне студентське життя, що включає:

• Участь у міжнародних проектах
  • Вагомі спортивні досягнення
  • Захист випускних робіт
  • Розвиток як особистості та кар’єру

На кафедрі електрометалургії студенти мають можливість спостерігати всі процеси і технології на аутентичному металургійному устаткуванні і комп’ютерних математичних моделях.

Більш ніж 700 студентів нашої кафедри по закінченню навчання отримали дипломи з відзнакою. Це спеціалісти найвищого рівня, які займають керівні і інженерні посади на металургійних підприємствах, у ВНЗ, академічних і галузевих інститутах, а також в наукових і проектних організаціях України і світу.

Крім підготовки бакалаврів, спеціалістів і магістрів кафедра проводить велику кількість науково-дослідницьких робіт, за результатами яких отримано більш ніж 400 вітчизняних і закордонних патентів, опубліковано 1500 наукових праць, 50 підручників і монографій на українській, російській, англійської, китайської і інших мовах.

Сучасна електрометалургійна промисловість базується на комп’ютеризації, автоматизації та робототехніці, а сучасний електрометалург – це висококваліфікований інженер, що приймає складні технологічні і виробничі рішення.

Сьогодні

Студенти які добре навчаються мають можливість безкоштовно за програмами обміну отримати ОКР «Магістр» в іноземних ЗВО, зокрема Німеччини та Польщі.

Які можливості працевлаштування випускників-електрометалургів?

Випускники кафедри електрометалургії мають можливість працювати на заводах Інтерпайп Сталь (м. Дніпро), «Дніпроспецсталь» (м. Запоріжжя), Запорізькому та Нікопольському заводах феросплавів, Запорізьких алюмінієвому, титаномагнієвому та абразивному комбінатах, Побузькому феронікелевому комбінаті, Вільногірському гірничо-збагачувальному комбінаті, науково-дослідних інститутах та багатьох інших підприємствах України, країн ЄС, Казахстану, Грузії.

Презентації спеціальностей:

Буклет кафедри

Презентація кафедри

Контактна інформація:

тел. кафедри (067) 31-506-31 к.т.н., доц. Рубан Артем Володимирович

viber: (066) 393-8-221 заст. декана, к.т.н., доц. Дерев'янко Ігор Володимирович

Facebok

Засоби масової інформації про нас