Університет запрошує на навчання! Презентація спеціальностей

КАФЕДРА АВТОМАТИКА ТА ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ. Дружний та доброзичливий колектив кафедри має високий рівень професійності, що підтверджується перемогами на конкурсах студентських наукових робіт..

8 червня, 2022
Новости 4к

УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
«ДНІПРОВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ІНФРАСТРУКТУРИ І ТРАНСПОРТУ»

КАФЕДРА  АВТОМАТИКА ТА ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ

Кафедра запрошує на навчання кмітливих та активних!

ОСВІТНІ ПРОГРАМИ КАФЕДРИ:

• Автоматика та автоматизація на транспорті
  • Системи керування рухом поїздів

Кафедра проводить навчання за даними програмами як для бакалаврського так і для магістерського рівня.

За кожним рівнем навчання щороку є велика кількість бюджетних місць.

ПРО НАС

Дружний та доброзичливий колектив кафедри має високий рівень професійності, що підтверджується перемогами на конкурсах студентських наукових робіт та проведенням підготовки іноземних аспірантів спільно з університетами з країн ЄС. Кафедра проводить професійну підготовку, яка спрямована на вивчення принципів побудови інформаційно-керуючих та телекомунікаційних систем, систем мобільного зв’язку та супутникової навігації, комп’ютерних систем та мереж, а також вивчення та удосконалення існуючих і розробку нових систем залізничної автоматики, вивчення технології їх експлуатації та ремонту. Освіта отримана на нашій кафедрі надасть студентам всебічну обізнаність, глибоку професійну підготовку та високу конкурентоздатність на ринку праці. Наші випускники завжди на 100% працевлаштовані. Цього року можна поступити на навчання на контрактній основі як на магістра так і на бакалавра не складаючи жодного екзамена!!! Достатньо лише надати документи та мотиваційний лист.

ПІДГОТОВКА ПРОВОДИТЬСЯ З ТАКИХ НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН:

• Комп’ютерні технології в системах залізничної автоматики
  • Електроніка та мікросхемотехніка
  • Метрологія та технологічні вимірювання
  • Системи автоматики на перегонах
  • Станційні системи автоматики
  • Системи диспетчерського керування
  • Системи цифрового зв’язку
  • Мікропроцесорні та програмні засоби автоматизації
  • Проектування систем автоматизації
  • Цифрові системи автоматики та зв’язку
  • Мережі комп’ютерних систем
  • Системи залізничного зв’язку
  • Надійність та діагностування

ПЕРСПЕКТИВИ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Випускники спеціальностей кафедри можуть працювати:

• у підрозділах залізничного транспорту,
  • на підприємствах зв’язку
  • на підприємствах із власним промисловим залізничним транспортом (металургійні та гірничо-видобувні підприємства, морські порти та інші),
  • у науково-дослідних та проектно-конструкторських установах
  • на підприємствах, пов’язаних з проектуванням, виготовленням, програмуванням та обслуговуванням електротехнічних систем та устаткування.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

Кафедра «Автоматика та телекомунікації»

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

Відповіді на питання які можуть у вас виникнути що до особливостей навчання або вступної компанії задавайте за телефоном 0674438535

Сторінка кафедри

Іnstagram