Дворазова переможниця Кубка Європи з тхеквондо

У Молдові пройшов Кубок Європи з тхеквондо серед дітей і юніорів, де дворазовою переможницею стала студентка факультету УПП нашого університету

8 травня, 2018
Картинка

27-28 квітня 2018 року в Кишиневі пройшов Кубок Європи з тхеквондо серед дітей, курсантів та юніорів за версією ITF. У змаганні взяли участь понад 170 спортсменів з Молдови, Румунії, України, Росії та Хорватії. Учасники змагалися у двох видах: «тулл» – демонстрація техніки, і «спаринг» – бій з противником.

В составі збірної України була студентка другого курсу факультету «Управління процесами перевезень» Севара Мухаммадіева.

За результатами змагань Севара стала дворазовою переможницею Кубка Європи в спарингу і демонстрації техніки.

Щиро вітаємо Севару Мухаммадіеву зі званням Чемпіон Європи і бажаємо нових перемог і досягнень, і не тільки на спортивному рингу!