Карантин – додаткова можливість отримати грант на навчання

Scholarship в Україні – це практика виплати стипендій обдарованим студентам.Призовий фонд конкурсу 63 000 грн.

7 квітня, 2020
Картинка

Розпочато новий конкурс в межах соціального проєкту «Scholarship в Україні». Для освітян, які навчаються в закладах вищої освіти це вже V конкурc, який компанія CyberShark, ініціатори такого соціального проєкту в Україні, організовує.

Призовий фонд V конкурсу складає 63 000 грн.

Гранти освітяни можуть використати на:

сплату навчання в вашому закладі,

– сплату будь-яких освітніх курсів, на вибір переможця.

Освітнім закладам, студенти яких беруть участь у конкурсах, надаються сертифікати учасників соціального грантового проєкту «Scholarship в Україні».

компанія CyberShark має всі чеки виплат грантів у підтвердження правдивості проведених конкурсів.

Репортаж міського телебачення з останнього захисту студентських робіт можна переглянути за посиланням //youtu.be/c3hTsqxja3A .

Участь у конкурсі безкоштовна! Взяти участь може будь-який здобувач освіти, не зважаючи на фаховий напрямок навчання.

Студенту необхідно написати аналітичну статтю на одну із запропонованих організаторами тем та надіслати на поштову скриньку [email protected] для оцінки журі.

Подати заявку на участь та ознайомитися з умовами можна на сторінках проєкту грантонадавачів:

1. «Бізнес ідеї і стартапи: що я можу реалізувати вже сьогодні?» //reono.ua/grant

2. «Кешбек сервіси як наступний етап розвитку електронної комерції в Україні і світі» //smarty.sale/ua/uk/grant

3. «Важливість малого і середнього бізнесу для економічного зростання малих і середніх міст України» //okacredit.ua/grant

Як проходили попередні конкурси "Sсholarship в Україні" можна ознайомитися на сайті проєкту //scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/.