Конкурс на заміщення посад

Кафедра військової підготовки ДНУЗТ оголошує конкурс на заміщення посад науково-педагогічного складу кафедри.

6 грудня, 2019
Конкурс-2

Кафедра військової підготовки спеціалістів Державної спеціальної служби транспорту Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна оголошує конкурс на заміщення посад науково-педагогічного складу кафедри:

1. На посаду доцент, ШПК «підполковник», ВОС 1702033, тарифний розряд – 44;

2. На посаду старший викладач, ШПК «підполковник», ВОС 7032003, тарифний розряд – 43.

Кандидати повинні мати досвід проходження військової служби в Збройних Силах України або Державній спеціальній службі транспорту не менше десяти років.

Особа уповноважена для роз’яснень щодо проведення конкурсу – заступник начальника кафедри з навчальної та наукової роботи – начальник навчальної частини полковник Істін Сергій Олександрович, тел. 0631304059