Зустріч друзів!

Щорічна зустріч випускників Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту, друзів і найрідніших людей

6 липня, 2017
Фото 1

Нещодавно у стінах нашого університету відбулося урочисте зібрання – день зустрічі випускників – одночасно дуже радісне і трішки сумне свято. Радісне від того, що, побачив людей, що стали рідними за роки навчання, душею повертаєшся в най щасливій період дорослого життя. А сумне свято тому, що час летить невблаганно швидко, і з кожною наступною зустріччю це відчувається сильніше. Але той заряд веселощів, оптимізму і енергії, який дарують такі зустрічі, дає сили, змушує прагнути до нових висот і надовго залишається в пам'яті яскравими приємними враженнями.

Вітали випускників ректорат університету, декани, завідувачі кафедр, викладачі та представники профспілкової організації.