30-річчя з дня створення кафедри військової підготовки спеціалістів Держспецтрансслужби

4 травня кафедра військової підготовки спеціалістів Держспецтрансслужби Українського державного університету науки і технологій відзначила своє 30-річчя...

5 травня, 2023
photo_5375093593636718809_w

Розпочався  святковий захід виступом начальника кафедри Ігоря ОСТАПЕНКА, який нагадав присутнім історію створення та розвитку кафедри військової підготовки спеціалістів Держспецтрансслужби.

Після чого особовий склад та ветеранів кафедри привітали Голова Адміністрації Держспецтрансслужби генерал-майор Богдан БОНДАР, заступник Голови Дніпропетровської обласної ради Андрій СОКОЛОВ, радник міського голови міста Дніпра з освітньої діяльності професор Олег ТУПИЦЯ та т.в.о. ректора Українського державного університету науки і технологій полковник у відставці професор Анатолій РАДКЕВИЧ, вручивши відомчі нагороди та заохочувальні відзнаки.

Всі присутні вшанували хвилиною мовчання Героїв полеглих у боротьбі за вільну і незалежну Україну.

Кульмінацією свята став зворушливий, емоційний, патріотичний виступ художнього колективу Дніпропетровського академічного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка.