Вітаємо зі Світлим Христовим Воскресінням

Світле свято Великдень – день, коли, здавалося б, неможливе може стати дійсністю, тому не переставайте вірити

5 квітня, 2018
Пасха

Шановні співробітники та студенти! Вітаємо Вас зі світлим святом Христового Воскресіння. Прийміть наші найкращі вітання і побажання Божого благословення, здоров’я і добробуту!. Нехай на душі буде тепло і спокій, над головою буде мирне небо, а поруч — улюблені і веселі рідні та друзі. Нехай це свято подарує розуміння, гармонію і радість, а кожен день ваш будинок наповнюється затишком, теплом, щастям, благополуччям.

Бажаємо, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжували Вас і Вашу родину, давав сили, енергію, наснагу для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашої рідної України. Нехай радісні Пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень.

Христос воскрес!

Ректорат та органи студентського самоврядування

Дніпропетровського національного

університету залізничного транспорту