Вітаємо з Днем залізничника!

Шановні співробітники та студенти університету! Вітаємо з Днем залізничника!

4 листопада, 2022
Новости 4к (1)

Шановні співробітники та студенти університету! Вітаємо з Днем залізничника!

У цей святковий день бажаємо всім вам прихильної долі, вагомих здобутків, міцного здоров'я, миру та злагоди в родинах, невичерпної енергії, професійної вдачі.

Нехай горить зелене світло будь-яким починанням і бажанням.

Запорука успішного розвитку галузі – в умілому господарюванні, чіткій організації роботи, професіоналізмі та відповідальності залізничників. І саме в цьому полягає гарантія довіри до залізниці, яка є одним з найпопулярніших і найдоступніших видів транспорту, надійним і авторитетним перевізником.

Ви робите все заради збереження і подальшої розвитку транспортного сектора, підвищення рівня транспортної науки, стабілізації у справі перевезення пасажирів і вантажів. У нашому університеті навчалося і зараз навчається і працює багато справжніх майстрів своєї справи, які у свята й будні, вдень і вночі забезпечують чітке функціонування залізничних артерій.