Вітаємо з днем працівника освіти!

Вітаємо з чудовим святом - Днем працівника освіти. Нехай все і завжди у Вас буде відмінно!

4 жовтня, 2019
den_osviti

Всіх, завдяки кому рухають з місця потяги, злітають в небо літаки, будуються міста, здійснюються відкриття і впроваджуються в життя нові технології, вітаємо з чудовим святом - Днем працівника освіти.

Бажаємо Вам, талановиті та мудрі люди, цілковитого професійного задоволення від вашої нелегкої, але такої цікавої та потрібної роботи! Нехай все і завжди у Вас буде просто відмінно! Ні на хвилину не ставте під сумнів свої здібності та можливості, кожного дня застосовуйте на практиці свій професіоналізм і блискучі навички, в житті завжди залишайтеся щасливими людьми доброго серця і відкритої душі, з радістю і натхненням зустрічайте новий світанок.

Ректорат та органи студентського самоврядування

Дніпровського національного

університету залізничного транспорту