Нагородження студентів-відмінників

Привітання, подарунки та теплі слова з нагоди завершення Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна

4 липня, 2017
Фото 1

Нещодавно у стінах нашого ДІІТу відбулося урочисте зібрання – нагородження студентів-відмінників. Привітали випускників ректорат університету, декани, завідувачі кафедр, викладачі та представники профспілкової організації.

П’ять років напруженого навчання, і ви – справжні професіонали з відмінними знаннями та найкращими спогадами про наш університет.

Вітаємо із першою перемогою за шляху професійного успіху студентів, які отримали вже другий диплом з відзнакою:

• Мустафаєв Меджит Таірович
  • Ципля Гліб Володимирович
  • Півник Ольга Андріївна
  • Попова Анастасія Сергіївна
  • Бурченко Юлія Юріївна
  • Королькова Дарія Володимирівна
  • Новік Павло Миколайович
  • Бондарчук Ольга Володимирівна
  • Бондар Інна Володимирівна
  • Банул Анастасія Михайлівна
  • Апостолова Ганна Олександрівна
  • Жеваго Олександр Олександрович
  • Круть Іван Вікторович
  • Замедянська Наталія Анатоліївна
  • Стогній Олексій Олексійович
  • Гребенчук Ірина Павлівна

За підтримки профкому студентів та профкому співробітників університету, а також Дорпрофсожу Придніпровської залізниці студенти були нагороджені цінними подарунками, які будуть гарною згадкою про щасливі студентські роки.

Зі словами подяки від випускників виступила студентка факультету «Управління процесами перевезень» Анастасія Банул

Щирі вітання випускникам нашого ДІІТу!