В університеті відбувся День Відкритих Дверей

Сьогодні в університеті відбувся день відкритих дверей, який відвідали багато потенційних студентів...

4 березня, 2023
main

Вони мали можливість познайомитись зі студентами та викладачами, ознайомитись з академічними програмами.

В рамках деня відкритих дверей, який був присвячений дню весни, відбусвя святковий концерт. В ньому барли участь студенти нашого університету.

Окрім цього, для потенційних абітурієнтів проводились різноманітні активності та конкурси з призами.

День відкритих дверей дозволив потенційним студентам краще ознайомитись з університетом та зробити свій вибір на користь навчання в нашому університеті.