Вітаємо переможців змагань

Вітаємо всіх студентів – переможців спортивних змагань

4 січня, 2019
Картинка

17-18 листопада  в місті  Тбілісі  відбувся 6- відкритий Чемпіонат Європи 2018 – BENCH PRESS RAW AMATEUR.  Студент  факультету «Транспортна інженерія» Віктор Бордичев у юніорській категорії посів 1 місце з результатом 150кг у вправі «жим». Це не найкращий результат Віктора, але враховуючи рівень змагань, результат чудовий.

В нашому місті 22-23 грудня  відбувся  відкритий Кубок Дніпра  з важкої атлетики та турнір пам’яті ЗТУ Сансієва В.І. Команда ДНУЗТ на чолі з викладачем-тренером В. Л. Умеренко  гідно змагалась і виборола 10 нагород різного гатунку. Перше місце і диплом переможця у Фолюшняка Стаса /341група/, друге місце посіли Литовченко Анастасія /726гр./, Залужна Анна /457гр./, Півнов Стас /248гр./, третє місце у Чернова Дмитра /530гр./, Колесник Анастасії /711гр./, Кузьменко Валерії /417гр./, ВласюкВалерії /417гр./, Кирилюка Владислава /930 п гр./, Альошечкіна Дениса /937гр./.

Щиро вітаємо наших переможців та призерів змагань з важкої атлетики, дякуємо за спільну роботу, сподіваємось на нові рекорди. Особисті досягнення-гідність оновленої країни.