Вітаємо студентів - переможців

Студенти факультету УПП гідно показали себе на конкурсах та олімпіадах!

2 травня, 2019
Победители_!!

3 квітня у Харківському національному університеті міського господарства ім. О. М. Бекетова відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт в галузі технічних наук «Транспортні системи». Студент групи УЗ1511 факультету «Управління процесами перевезень» Пріхно Олексій (науковий керівник – доцент кафедри «Транспортні вузли» Мазуренко О. О.) отримав диплом другого ступеня.

4-5 квітня у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті проходила олімпіада з дисципліни «Інтегровані транспортні системи» України. Наш університет представляла команда факультету «Управління процесами перевезень»: Козелло Артем, Ярмоленко Наталія, Закора Ірина, Хобзей Олександр. За результатами тестування, розв'язання задач та виконання логічних завдань третє місце посів Артем Козелло – студент групи УЗ1823 (453-М).

09-11 квітня у нашому університеті пройшов II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Транспортні технології (за видами)». Від університету участь в олімпіаді взяли студенти факультету «Управління процесами перевезень» Козелло Артем (гр. УЗ1823), Кись Денис (гр. УЗ1823), Ярмоленко Наталія (гр. УЗ1823) Огурцова Ірина (гр. УЗ1512), Сентюрін Сергій (УА1511). В напруженій, але цікавій боротьбі І місце в індивідуальному заліку посіла Огурцова Ірина.

17-18 квітня у Харківському національному університеті міського господарства ім. О. М. Бекетова проходила олімпіада зі спеціальності «Транспортні системи». Наш університет представляла команда факультету «Управління процесами перевезень»: Сушко Станіслав, Гордєєв Микола, Горбачова Анастасія. Диплом другого ступеня отримав Сушко Станіслав – студент групи УЗ16130.

Вітаємо переможців та дякуємо всім учасникам за гідні результати.

З повагою, рада молодих вчених ДНУЗТ