Відкрита онлайн зустріч з експертами НАЗЯВО

Запрошуємо всіх бажаючих 3 червня о 17-45 завітати на зустріч з експертною групою НАЗЯВО з питань Акредитаційної експертизи освітньої програми «Фінанси, банківська справа та страхування»

1 червня, 2020
Картинка

Шановні студенти, випускники та викладачі університету.

З 3 по 5 червня проводиться Акредитаційна експертиза освітньої програми «Фінанси, банківська справа та страхування» бакалаврського ступеня вищої освіти.

Зустріч з експертами буде відбуватися у форматі «онлайн-візиту» із використанням технічних засобів відео-зв’язку на платформі програми Zoom. Запрошуємо всіх бажаючих завітати на зустріч з експертною групою Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Під час зустрічі можна буде задати будь які питання, висловити зауваження та пропозиції щодо освітньої програми, організації освітнього процесу, процедури проведення акредитації, тощо.

Експерти чекають на Вас 3 червня 2020 року об 17:45. Підключитись до конференції Zoom можна за посиланням: Перейти

Ідентифікатор зустрічі: 775 4568 5865

Пароль: 3wmryN