Міжнародна науково-практична конференція «Феномен волонтерства у дискурсах і наративах історії і культури кінця ХХ – початку ХХІ ст.», яка відбулася у Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна 14 квітня 2017 року, стала відома широкому загалу завдяки висвітленню у засобах масової інформації, зокрема, явище волонтерства стало темою для обговорення в ефірі програми «Наживо» на 51 каналі.

Від університету до участі у програмі була запрошена завідуюча кафедрою «Філологія та переклад», доктор філософських наук, професор Власова Тетяна Іванівна.

Ефір програми – за посиланням

49010, Україна, м.Дніпропетровськ, вул. Лазаряна, 2

+380-56-776-59-47

Address

49010, Ukraine, Dnipropetrovsk, Lazaryana str., 2

Contacts

+380-56-776-59-47
Увага! Сайт працює в демонстраційному режимі. Частина функціональних можливостей та контенту недоступна. Вибачте за тимчасові незручності.