Команда студентів-екологів нашого університету взяла участь у другому етапі Всеукраїнської олімпіади за напрямком підготовки «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування». 130 студентів з 48 університетів України приїхали до Одеського державного екологічного університету, щоб показати рівень фахової підготовки та змагатися за головну перемогу. За результатами комплексного тестування в рамках Всеукраїнської фахової олімпіади студенти Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту – нашого університету – вибороли ІІ місце у командному заліку та ІІІ місце в індивідуальній першості.

Цього року Всеукраїнська олімпіада проходила у незвичному форматі комплексного тестування. Студентам запропонували вирішити завдання з природоохоронної інженерії та чистих технологій, екологічного законодавства та управління природоохоронною діяльністю, заповідної справи та екологічної безпеки. Головною родзинкою цьогорічної олімпіади стали завдання, взяті з реальної практики екологів промислових підприємства та органів державного управління.

Цього року від екологів нашого університету в олімпіаді взяли участь два студенти: Шкода Євген (635 група) та Калимбет Микола (655 М група). За результатами комплексного тестування Микола Калимбет посів ІІІ місце в індивідуальній першості, випередивши понад 100 конкурсантів зі всієї України. Другий учасник команди нашого університету, Шкода Євген, відмічений окремою відзнакою – Дипломом оргкомітету ІІ ступеня.

За рішенням фахового журі олімпіади наші студенти посіли ІІ місце у командній першості серед майже 30 технічних ВНЗ, які приймали участь в олімпіаді.

Слід зазначити, що екологи ДІІТу вже третій рік поспіль демонструють високий рівень фахової підготовки та посідають призові місця на всеукраїнському рівні. Голова оргкомітету олімпіади та члени фахового журі відмітили високий рівень підготовки команди студентів нашого університету та вагомий внесок колективу кафедри «Хімія та інженерна екологія». Зважаючи на це, ректор Одеського державного екологічного університету нагородив завідуючу кафедрою «Хімія та інженерна екологія» Зеленько Юлію Володимирівну спеціальною відзнакою – Подякою за багаторічну та сумлінну працю.

Спільнота екологів нашого університету та колектив кафедри «Хімія та інженерна екологія» вітають наших студентів з перемогою та бажають творчих успіхів, сили та наснаги до нових звершень та перемог.

Детальну інформацію та фото звіт ви можете переглянути на нашій соціальній сторінці (Facebook) або за посиланням: http://ecodiit.tilda.ws/econews

Нд

49010, Україна, м.Дніпропетровськ, вул. Лазаряна, 2

+380-56-776-59-47

Address

49010, Ukraine, Dnipropetrovsk, Lazaryana str., 2

Contacts

+380-56-776-59-47
Увага! Сайт працює в демонстраційному режимі. Частина функціональних можливостей та контенту недоступна. Вибачте за тимчасові незручності.