В Дніпрі на  другий фестиваль аматорського мистецтва зібралось більше 200 студенті-іноземців з 31 країни світу. Захід відбувся за підтримки міської ради Дніпра. Від Дніпропетровського національного університету в ньому взяли участь студенти з Йорданії та Індії.

20 квітня уДніпрі відбувся ІІ фестиваль аматорського мистецтва «Дружба без кордонів». Фестиваль розпочався з параду представників різних країн, які в національних костюмах урочисто пронесли  прапори своїх держав. На сцені виступило 150 учасників, в тому числі і студенти нашого університету, які приїхали на навчання із Індії, Єгипту та Йорданії.

Головним лейтмотивом Фестивалю  став культурний діалог: обмін традиціями, заклик до миру в усьому світі, адаптація іноземних студентів до культурного середовища нашої країни. Все це для того, щоб іноземні гості відчували,  що вони не самотні в нашій державі.

Наші делегати одразу завоювали симпатії глядачів своїми патріотичними виступами. Прозвучала пісня Святослава Вакарчука «Стріляй» у виконанні Рахмеха Махмуда група 643,  проникливе звучання якої отримало шквал оплесків. Не менш успішно виступили студенти підготовчого відділення, які нещодавно покинули свою батьківщину, і тому виконували «Патріотичну пісню» рідною мовою з особливим почуттям любові до рідної країни. Щирі виступи наших іноземців не залишили байдужими глядачів, за що отримали від мерії Дніпра в особі Олександра Санжари особливий подарунок з автографом, подякою та побажанням успіхів у навчанні та запрошенням до подальшої творчої співпраці.

Подяку та диплом від мера міста Бориса Філатова отримали також і викладачі доценти Бондаренко Л.І. та Заваруєва І.І., які допомагали студентам у підготовці до виступу на Фестивалі.

Фестиваль «Дружба без кордонів» довів, що незалежно від кольору шкіри, національної приналежності, мови спілкування, ми всі – єдині. І місто Дніпро завжди було, є і буде толерантним та гостинним для всіх бажаючих сюди завітати. Цей була унікальна можливість культурного обміну в межах  нашого міста.

Центр довузівської підготовки

та роботи з іноземними студентами

49010, Україна, м.Дніпропетровськ, вул. Лазаряна, 2

+380-56-776-59-47

Address

49010, Ukraine, Dnipropetrovsk, Lazaryana str., 2

Contacts

+380-56-776-59-47
Увага! Сайт працює в демонстраційному режимі. Частина функціональних можливостей та контенту недоступна. Вибачте за тимчасові незручності.