З метою виявлення та підтримки обдарованої молоді, підвищення популяризації Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна у шкільних закладах на базі університету було проведено конкурс на кращу бізнес-ідею серед учнів шкіл Томаківського, Павлоградського та Солонянського районів, організований кафедрою «Економіка та менеджмент».

У конкурсі взяли участь 35 школярів. До фіналу за результатами проведення попереднього розгляду було відібрано 12 конкурсних робіт.

Неозброєним оком було видно, як автори проектів та їх наукові керівники –вчителі шкіл всією душею переживали за свої проекти, намагалися довести до слухачів аргументи на користь втілення в життя саме своєї бізнес-ідеї. Бурхливі обговорення викликали усі фінальні роботи, школярі 9-11 класів впевнено відповідали досвідченим професорам щодо перспектив розвитку свого проекту. Як виявилося, сільська молодь не відірвана від міста, вона теж намагається крокувати в ногу із часом, пропонуючи напрямки розвитку свого оточення. Так, цікавими для глядачів здалися проекти щодо організації сільського туризму, «горіхової справи», будівництва Палацу культури та відпочинку для сільської молоді та інші, але найбільшу увагу присутніх взяв на себе Роман Максимчук, автор унікальної упаковки, яку він виготовив з … бджолиного воску. Талановитим школярам було проведено екскурсію по діітівському містечку, вони також завітали до бібліотеки університету, і звичайно, до їдальні на святковий обід.

Після перерви було урочисто оголошено переможців.

Отже, дипломами I, II, III ступенів нагороджено:

• 1 місце: Максимчук Роман Вікторович – учень Чумаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Томаківської районної ради;
  • 2 місце: Мотуз Яна Анатоліївна – учениця Новопокровської середньої загальноосвітньої школа І–ІІІ ступенів Новопокровської селищної ради Солонянського району;
  • 2 місце: Онопрієнко Анастасія Анатоліївна – учениця Томаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Томаківської районної ради;
  • 3 місце: Кулієв Кирило Расімович –учень КЗ «Вербківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.» Павлоградського району;
  • 3 місце: музична група «Натхнення» – учень Межиріцького НВК ім. І.С. Обдули Павлоградського району.

Крім того, учителів, які всебічно допомагали своїм учням розробити бізнес-ідею, теж нагороджено Почесними грамотами:

• Заболотню Олену Василівну – учителя географії та економіки Чумаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Томаківської районної ради;
  • Суліменко Віту Василівну – учителя географії та економіки Томаківської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів Томаківської районної ради;
  • Нікітчук Олену Адамівну – учителя з економіки Новопокровської загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів Солонянської районної ради;
  • Бондаренко Тетяну Василівну – учителя географії КЗ «Вербківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.» Павлоградського району;
  • Петрушенко Тетяну Григорівну – учителя географії Межиріцького НВК ім. І.С. Обдули Павлоградського району;
  • Букшину Світлану Віталіївну – учителя музики Межиріцького НВК ім. І.С. Обдули Павлоградського району.
  • Олейниченко Галину Олександрівну – учителя географії та економіки Привовчанської середньої загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів Павлоградської районної ради;
  • Киричок Світлану Павлівну – учителя географії та економіки Привовчанської середньої загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Павлоградської районної ради;
  • Бондар Вікторію Олександрівну – учителя географії Солонянської середної загальноосвітньої школи №1 І – ІІІ ступенів;
  • Журавель Миколу Миколайовича – учителя історії та права Зорянського навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»  Мирівської сільської ради;
  • Селезньову Ксенію Анатоліївну – учителя біології та географії Настасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирівської сільської ради.

Окрім грамот учасники отримали особисто від ректора університету професора Пшінька О.М. запрошення на вступ до ДІІТу, а також цінні подарунки від спонсора заходу - благодійної організації «Фонд соціального розвитку «Майбутнє», головою наглядової ради якого є Касьянов Сергій Павлович.

Сподіваємося, що подібні заходи стимулюватимуть молодь удосконалювати свої знання та приносити користь рідній державі.

Упаковка з бджолиного воску Упаковка з бджолиного воску Упаковка з бджолиного воску Упаковка з бджолиного воску
Липень
Нд

49010, Україна, м.Дніпропетровськ, вул. Лазаряна, 2

+380-56-776-59-47

Address

49010, Ukraine, Dnipropetrovsk, Lazaryana str., 2

Contacts

+380-56-776-59-47
Увага! Сайт працює в демонстраційному режимі. Частина функціональних можливостей та контенту недоступна. Вибачте за тимчасові незручності.