23 Вересня 2022

Урочистий ритуал складання Військової присяги на вірність Українському народові курсантами-першокурсниками

Сьогодні на кафедрі військової підготовки спеціалістів Державної спеціальної служби транспорту відбувся урочистий ритуал складання Військової присяги на вірність Українському народові курсантами-першокурсниками.

Перед Військовою присягою, протягом місяця, під професійним керівництвом досвідчених командирів та інструкторів військовослужбовці проходили інтенсивний курс первинної військової підготовки.

Голова Адміністрації Держспецтрансслужби та керівництво Українського державного університету науки і технологій привітали особовий склад зі складанням Військової присяги на вірність українському народові, а військовий капелан 26 окремої Дніпровської бригади окропив військовослужбовців свяченою водою та благословив їх, побажавши терпіння, віри, легкої служби та навчання.

Всі присутні вшанували хвилиною мовчання Героїв полеглих у боротьбі за вільну і незалежну Україну.

Кульмінацією свята став зворушливий, емоційний, патріотичний виступ художнього колективу Дніпропетровського академічного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка.

Щиро вітаємо випускників із складанням Військової Присяги на вірність Українському народові та нашій державі!