31 Серпня 2021

Курсанти-першокурсники склали Військову Присягу на вірність українському народові

Курсанти-першокурсники кафедри військової підготовки спеціалістів Державної спеціальної служби транспорту Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка Лазаряна склали Військову присягу на вірність українському народові.

Виконуючий обов’язки ректора Українського державного університету науки і технологій професор Олександр ПШІНЬКО та заступник Голови Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту полковник Степан ГУТА щиро привітали молоде поповнення із цією хвилюючою та важливою подією в їхньому житті.

А начальник кафедри військової підготовки полковник Ігор ОСТАПЕНКО у своїй вітальній промові подякував курсантам, які у 2021 році визначилися зі вступом на військові спеціалізації. Окрему подяку висловив батькам за виховання синів та доньок у дусі патріотизму, відданості українському народові.

Усі присутні вшанували хвилиною мовчання Героїв, полеглих у боротьбі за вільну незалежну Україну.

Урочистий захід завершився виступом військовий оркестру та привітаннями батьків, рідних та близьких першокурсників.