8 Серпня 2022

Громадяни, що навчалися на кафедрі за програмою підготовки офіцерів запасу, склали Військову Присягу на вірність Українському народові.

У непростий для України час, коли український народ відстоює свою незалежність у війні з російським агресором, громадяни, що навчались на  кафедрі військової підготовки спеціалістів  Державної спеціальної служби транспорту Українського державного університету науки і технологій  за програмою підготовки офіцерів запасу урочисто присягнули на вірність Українському народові.

Цій святковій події передували 2 роки навчання на військовій кафедрі.

Заключним етапом вишколу став навчальний збір, де громадяни мали можливість вдосконалити свої навички та вміння на  навчальних стрільбах, відпрацювати тактику малих груп, бойові дії в лісі та в місті, опанувати військову топографію, підривну справу, тактичну медицину, інженерне обладнання позицій, для управління діями підрозділів навчилися азів керування дронами.

Щиро вітаємо випускників із складанням Військової Присяги на вірність Українському народові та нашій державі!