2 Листопада 2022

28 жовтня в Українському державному університеті науки і технологій кафедрою військової підготовки спеціалістів Держспецтрансслужби проведено першу Всеукраїнську науково-практичну конференцію “Логістика і транспортна безпека: проблеми та перспективи розвитку в контексті аналізу сучасних викликів, загроз”.

Науковий форум став майданчиком для обміну думками науковців закладів вищої освіти України і провідних науковців з Євросоюзу щодо проблем логістики і транспортної безпеки, та перспектив розвитку їх в контексті аналізу сучасних викликів та загроз.

У рамках конференції працювало п’ять секцій з відповідної тематики, на яких учасники обговорили ключові питання — переформатування логістики на умови воєнного стану.

На заключному засіданні було підведено підсумки конференції і розглянуто можливості подальшої наукової співпраці та обміну досвідом з Європейськими та вітчизняними науковцями щодо новітніх технологій і форм функціонування  транспортно-логістичного сектору України в умовах правового режиму воєнного стану.

За матеріалами роботи конференції видано Збірник наукових праць.