Управління процесами перевезень

Декан факультету
Вернигора Роман Віталійович

Ласкаво просимо на сайт факультету «Управління процесами перевезень»! На його сторінках Ви зможете дізнатись, як про історію, так і про сьогодення нашого факультету. Протягом багатьох років факультет готує фахівців у галузі управління експлуатаційною діяльністю залізниць та транспортної логістики. Підготовку фахівців на факультеті здійснює висококваліфікований та досвідчений науково-педагогічний колектив, а навчальні заняття проходять у мультимедійних аудиторіях, спеціалізованих лабораторіях та комп’ютерних класах. Комплексний та системний підхід до організації навчального процесу дозволяє сформувати фахівця з широким інженерним світоглядом, який вміє вирішувати складні завдання та досягати поставлених цілей практично в будь-якій галузі сучасної економіки.

За роки свого існування на факультеті підготовлено більше 6000 фахівців з організації перевезень на залізничному транспортні та з транспортної логістики. Серед наших випускників – міністри транспорту, генеральні директори Укрзалізниці, начальники залізниць, залізничних дирекцій та станцій, ректори університетів, керівники проектних інститутів, логістичних центрів та транспортно-експедиційних компаній.

Окремо хочу звернутись до абітурієнтів, як і завітали на цю сторінку. Обравши для навчання факультет «Управління процесами перевезень», Ви не тільки робите важливий крок до здобуття затребуваної на виробництві спеціальності, але й вступаєте до великої, міцної та дружньої родини, де кожний має підтримку товаришів та можливість для власного розвитку; і цей позитивний дух студентського товариства залишається з кожним нашим випускником на все життя. Тому запрошую і Вас до великої, міцної та дружньої сім’ї факультету «Управління процесами перевезень»!

 

З повагою,

декан факультету «Управління процесами перевезень»,

кандидат технічних наук, доцент Вернигора Роман Віталійович.