Електротехніка та електромеханіка

 • Муха Андрій Миколайович
  Муха Андрій Миколайович

  Завідуючий кафедрою, доктор технічних наук, професор

  Працює на кафедрі з 1998 р.Науковий керівник галузевої науково-дослідної лабораторії «Надійність та уніфікація електрообладнання рухомого складу».Напрямок наукових робіт - розробка та дослідження мікропроцесорних систем управління технологічними процесами, сучасна напівпровідникова елементна база силових перетворювачів, надійність та уніфікація електрообладнання рухомого складу залізниць, енергозберігаючі технології на транспорті та ін.Основні дисципліни: електричні апарати, електроніка та мікросхемотехніка, електронна та перетворювальна техніка, комп'ютерна електроніка, силові перетворювачі автоматизованого електроприводу та ін.

 • Дубинець Леонід Вікторович
  Дубинець Леонід Вікторович

  Доктор технічних наук, професор

  Працює в університеті з 1971 р., на кафедрі з 1976 р.Напрямок наукових робіт - надійність електрообладнання рухомого складу залізниць,енергозбереження на підприємствах залізничного транспорту.Основні дисципліни: вступ до фаху, електричні машини, надійність та діагностування систем та комплексів, електропривод транспортних засобів та ін.

 • Костін Микола Олександрович
  Костін Микола Олександрович

  Доктор технічних наук, професор

  Працює в університеті з 1967 року. Напрямок наукових робіт - дослідження електромагнітних та електроенергетичних процесів в системах електричного транспорту.Основні дисципліни: теоретичні основи електротехніки, основи теорії електричних кіл, електротехніка та електричні вимірювання та ін.

 • Бондар Олег Ігорович
  Бондар Олег Ігорович

  Кандидат технічних наук, доцент

  Працює в університеті з 2003 р.Напрямок наукових робіт - підвищення якості електроенергії.Основні дисципліни: теоретичні основи електротехніки та ін.

 • Бондаренко Юрій Сергійович
  Бондаренко Юрій Сергійович

  Кандидат технічних наук, доцент

  Працює на кафедрі з 2011 р.Напрямок наукових робіт - мікропроцесорні системи керування,системи автоматичного контролю технічних процесів,електромагнітна сумісність електричних систем.Основні дисципліни: мікросхемотехніка та мікропроцесорні пристрої, інтелектуальне керування в електромеханічних системах, цифрові елементи в електроприводах та ін.

 • Карзова Оксана Олександрівна
  Карзова Оксана Олександрівна

  Кандидат технічних наук, доцент

  Працює на кафедрі з 2006 р .Напрямок наукових робіт - підвищення надійності захисту апаратури електричних кіл рухомого складу.Основні дисципліни: електричні машини, електричні апарати, електротехніка та ін.

 • Кедря Михайло Михайлович
  Кедря Михайло Михайлович

  Кандидат технічних наук, доцент

  Працює на кафедрі з 1982 р. Напрямок наукових робіт - динаміка електромеханічних систем з тяговим електричним приводом.Основні дисципліни: теорія автоматичного керування, елементи автоматизованого електроприводу та електромеханічних систем та ін.

 • Маренич Оксана Леонідовна
  Маренич Оксана Леонідовна

  Кандидат технічних наук, доцент

  Працює в університеті з 1996 р. Напрямок наукових робіт - енергозбереження на підприємствах залізничного транспорту. Основні дисципліни: основи метрології та електричні вимірювання, електротехніка та електромеханіка, електротехніка та електричні вимірювання та ін.

 • Михаліченко Павло Євгенійович
  Михаліченко Павло Євгенійович

  Доктор технічних наук, доцент

  Працює в університеті з 2002 р. Напрямок наукових робіт - електромеханічні процеси в системі електричної тяги постійного струму. Основні дисципліни: основи метрології та електричні вимірювання, теорія електричних, магнітних та радіо кіл та ін.

 • Устименко Дмитро Володимирович
  Устименко Дмитро Володимирович

  Кандидат технічних наук, доцент

  Працює на кафедрі з 2005 р. Напрямок наукових робіт - підвищення надійності захисту електричних кіл рухомого складу, підвищення якості струмознімання на електрорухомому складу.Основні дисципліни: системи керування електроприводами, елементи автоматизованого електроприводу, електричні машини, механіка електропривода, спеціальні електричні машини та ін.

 • Шейкіна Ольга Григоровна
  Шейкіна Ольга Григоровна

  Кандидат технічних наук, доцент

  Працює в університеті з 1995 р.Напрямок наукових робіт – дослідження електромагнітних та електроенергетичних процесів у системах електричної тяги. Основні дисципліни: теоретичні основи електротехніки та ін.

 • Краснов Роман Володимирович
  Краснов Роман Володимирович

  Кандидат технічних наук, старший викладач

  Працює на кафедрі з 2004 р. Напрямок наукових робіт - підвищення надійності допоміжних тягових електричних машин. Основні дисципліни: основи електроніки та автоматики рухомого складу,автоматизація виробничих процесів на підприємствах залізничного транспорту,електромеханотроніка, спеціальні електроприводи та ін.

 • Куриленко Олена Яківна
  Куриленко Олена Яківна

  Cтарший викладач

  Працює в університеті з 2000 р., на кафедрі з 2013 р.Напрямок наукових робіт - захист кіл автоматики, енергозбереження на залізничному транспорті.Основні дисципліни - Моделювання електромеханічних систем, прикладні програми в розрахунках електропривода та ін.

 • Балійчук Олексій Юрійович
  Балійчук Олексій Юрійович

  Завідувач лабораторією, кандидат технічних наук

  Працює на кафедрі з 2011 р.Завідуючий галузевої науково-дослідної лабораторії «Надійність та уніфікація електрообладнання рухомого складу».Напрямок наукових робіт - підвищення працездатності динамічних машин електрорухомого складу.Основні дисципліни: комплектні електроприводи, електричні машини та ін.

 • Рева Володимир Олексійович
  Рева Володимир Олексійович

  Завідувач лабораторією

  Працює на кафедрі з 2010 р.

 • Агарков Олександр Анатолійович
  Агарков Олександр Анатолійович

  Лаборант

  Працює на кафедрі з 2003 р.

 • Гасюков Валерій Миколайович
  Гасюков Валерій Миколайович

  Лаборант

  Працює на кафедрі з 2009 р.

 • Кислий Генадій Олександрович
  Кислий Генадій Олександрович

  Лаборант

  Працює на кафедрі з 2011 р.

 • Кірпічнікова Тетяна Василівна
  Кірпічнікова Тетяна Василівна

  Лаборант

  Працює на кафедрі з 2009 р.

 • Лобза Ольга Ігнатівна
  Лобза Ольга Ігнатівна

  Лаборант

  Працює на кафедрі з 1987 р

 • Пивовар Людмила Володимирівна
  Пивовар Людмила Володимирівна

  Лаборант

  Працює на кафедрі з 2005 р.