Електротехніка та електромеханіка

Кафедра Електротехніка та електромеханіка вітає Вас в одному з найкращих вищих навчальних закладів України - Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна (ДІІТ), і з задоволенням представляє галузь науки та техніки, без якої не може обійтися сучасна людина і жодне підприємство. Існування людства не можливе без електричної енергії, а сучасні комп’ютеризовані системи автоматизації – запорука надійності виконання та контролю технологічного процесу.

На нашій кафедрі ведеться робота з підготовки висококваліфікованих фахівців в галузі «Електрична інженерія» за спеціальністю «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», спеціалізація

„Електромеханічні системи автоматизації та електропривод”

освітніх ступенів: бакалавр та магістр, у тому числі зі скороченим терміном навчання для осіб, які здобули освітній ступень молодшого спеціаліста зі спорідненими напрямами.

Електропривод – основний механізм, який застосовується при механізації та автоматизації виробничих процесів. Застосування електродвигунів дозволяє замінити ручну працю механізованою в самих різних умовах, позбавляє від необхідності використовувати передавальні механізми, так як електродвигун може бути виготовлений в єдиному корпусі з виконавчим механізмом і будь-якої потужності.