Електрорухомий склад залізниць

Кафедра електрорухомий склад залізниць здійснює підготовку фахівців за спеціалізаціями “Високошвидкісний наземний транспорт” й “Електричний транспорт”, спеціальності “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”, тобто фахівців з проектування, будівництва, ремонту та експлуатації електричного рухомого складу залізниць, метрополітенів, міського транспорту та промислових підприємств.

Для підготовки висококваліфікованих фахівців активно використовуються засоби обчислювальної техніки, спеціалізовані лабораторії кафедри, виробнича практика на промислових підприємствах та у науково-дослідних установах. Бажаючі можуть отримати військову освіту та другу вищу освіту.

Наші випускники працевлаштовуються у науково-дослідних, проектних інститутах та конструкторських бюро, на інженерних та менеджерських посадах підприємств залізниці, у підрозділах Міністерства інфраструктури, підприємствах метрополітену та міського електротранспорту, у локомотивних депо, на заводах, в банках та комерційних установах.

Кафедрою «Електрорухомий склад залізниць» підготовлено більше 4000 фахівців. Серед наших випускників – начальники залізниць, начальники локомотивних депо, начальники служб в управліннях залізниць, провідні інженери залізниць, керівники електровозобудівних, локомотиворемонтних заводів, державних та приватних підприємств України.

Костюченко Л. М.

Костюченко Л. М.

Міністр транспорту України

(1999-2001 р.р.)

Момот О. І.

Момот О. І.

Начальник Придніпровської

залізниці

Лоза П. О.

Лоза П. О.

Начальник Придніпровської

залізниці (2008-2010 р.р.)

Груник І. С.

Груник І. С.
Начальник Львівської
залізниці

Філатов О. В.

Філатов О. В.
Начальник
Південної залізниці

Антонюк І. Р.

Антонюк І. Р.
Перший заступник начальника
Південно - Західної залізниці

Кулюкін С. В.

Кулюкін С. В.
Директор Київського
електровагоноремонтного
заводу

Тараненко С. Д.

Тараненко С. Д.
Генеральний директор ВАТ
“Дніпропетровський
стрілочний завод”

Мацак В.С.

Мацак В.С.
Директор Дніпропетровського
регіонального управління
Приватбанку

Попит на інженера-електромеханіка є і в найближчі 100 років для нього робота гарантована!

Чекаємо на Вас у стінах нашого університету!