Електрорухомий склад залізниць

Спеціальність – 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.

СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ:
“Високошвидкісний наземний транспорт”,
“Електричний транспорт”

    Залізниця – це потужна сила технічного прогресу. Одним із головних напрямків розвитку залізниць є розробка та виготовлення високотехнологічного електричного рухомого складу. Електричний транспорт – це один з найзручніших, економічних, швидких (рекорд швидкості на залізницях складає 574,8 км/год) та екологічно чистих видів транспорту. Також саме електротранспортом виконується до 90% перевезень.

       Проте, високих результатів можна досягти тільки за наявності висококваліфікованих кадрів. Підготовку таких фахівців здійснює кафедра «Електрорухомий склад залізниць» (ЕРС) Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна з 1930 року. Крім того, навчання на кафедрі ЕРС побудовано таким чином, щоб наші випускники користувались попитом на ринку праці і в інших галузях країни.

         Однією з привабливих рис для наших студентів є можливість проходження різних видів практики під час навчання, що дозволяє студентам отримати перший виробничий досвід у реальних умовах.

        Також юнаки та дівчата можуть отримати військову освіту та звання «молодшого лейтенанта» на кафедрі військової підготовки, а також другу вищу освіту.

        Під час навчання студенти приймають активну участь у спортивно-культурних заходах кафедри та університету, у роботі семінарів і гуртків, організованих на базі наукових лабораторій, відвідують міжнародні виставки, беруть участь у міжнародних та всеукраїнських олімпіадах та мають відповідні досягнення.

        ПЕРСПЕКТИВИ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

       Наші випускники працевлаштовуються у науково-дослідних, проектних інститутах та конструкторських бюро, на інженерних та менеджерських посадах підприємств залізниці, у підрозділах Міністерства інфраструктури, підприємствах метрополітену та міського електротранспорту, у локомотивних депо, на заводах, в банках та комерційних фірмах.

     Кафедрою «Електрорухомий склад залізниць» підготовлено більше 4000 фахівців. Серед наших випускників – начальники залізниць, начальники локомотивних депо, начальники служб в управліннях залізниць, провідні інженери залізниць, керівники електровозобудівних, локомотиворемонтних заводів, державних та приватних підприємств України.

Костюченко Л. М.

Костюченко Л. М.

Міністр транспорту України

(1999-2001 р.р.)

Момот О. І.

Момот О. І.

Начальник Придніпровської

залізниці

Лоза П. О.

Лоза П. О.

Начальник Придніпровської

залізниці (2008-2010 р.р.)

Груник І. С.

Груник І. С.
Начальник Львівської
залізниці

Філатов О. В.

Філатов О. В.
Начальник
Південної залізниці

Антонюк І. Р.

Антонюк І. Р.
Перший заступник начальника
Південно - Західної залізниці

Кулюкін С. В.

Кулюкін С. В.
Директор Київського
електровагоноремонтного
заводу

Тараненко С. Д.

Тараненко С. Д.
Генеральний директор ВАТ
“Дніпропетровський
стрілочний завод”

Мацак В.С.

Мацак В.С.
Директор Дніпропетровського
регіонального управління
Приватбанку

             Попит на інженера-електромеханіка є і в найближчі 100 років для нього робота гарантована!

             Чекаємо на Вас у стінах нашого університету!