Автоматика та телекомунікації

Профатилов Володимир Іванович
доцент кафедри «Автоматика та телекомунікації», кандидат технічних наук, доцент.

Особиста сторінка

Почав працювати на кафедрі «Автоматика та телекомунікації» на посаді асистента в 1999 році. В 2002 році був переведений на посаду старшого викладача. З 2004 року по теперішній час працює на посаді доцента. З 2009 до 2015 року працював заступником декана факультету «Комп’ютерні технології і системи». В 2002 році захистив кандидатську дисертацію по спеціальності 05.22.20 «Експлуатація та ремонт засобів транспорту» на тему «Удосконалення технології обслуговування нейтральних реле залізничної автоматики на основі автоматизації вимірювання їх параметрів» (диплом кандидата технічних наук ДК № 017726). В 2005 році отримав атестат доцента кафедри автоматики, телемеханіки та зв’язку (атестат 02ДЦ № 015664). На кафедрі активно займається адміністративною, методичною та науковою діяльністю.

Є гарантом освітньої програми «Автоматика та автоматизація на транспорті» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Викладає на кафедрі наступні навчальні дисципліни:

1. Мікропроцесорні засоби автоматизації.

2. Цифрові системи керування.

3. Мережі комп’ютерних систем.

4. Цифрові системи автоматики та зв’язку.

5. Технічна експлуатація автомобілів з мікропроцесорними системами керування.

 

Коло наукових інтересів:

автоматизація вимірювання параметрів реле залізничної автоматики, діагностика рейкових кіл, цифрові системи автоматики.

 

Підвищення кваліфікації:

Навчально-науковий центр розвитку професійної освіти ДНУЗТ, посвідчення № ЦПК 01116130/351-19 від 25.10.2019, «Модернізація та розвиток засобів СЦБ».

 

Наукові та професійні активності:

1. Наявність виданих навчально-методичних посібників / посібників для самостійної роботи здобувачів вищої освіти та дистанційного навчання, електронних курсів на освітніх платформах ліцензіатів, конспектів лекцій / практикумів / методичних вказівок / рекомендацій / робочих програм, інших друкованих навчально-методичних праць загальною кількістю 11 найменувань.

2. Член редакційної колегії наукового видання «Електромагнітна сумісність та безпека на залізничному транспорті», що включений до переліку наукових фахових видань України.

3. Наявність апробаційних та/або науково-популярних, та/або консультаційних (дорадчих), та/або науково-експертних публікацій з наукової або професійної тематики загальною кількістю вісім публікацій.

4. Керівництво постійно діючим студентським науковим гуртком «Мікропроцесорні засоби автоматизації».

5. Досвід практичної роботи за спеціальністю: з 1990 до 1997 року виробниче об’єднання «Південний машинобудівний завод», інженер - електронік першої категорії.

 
Методичні розробки
 
Наукові публікації
 
Тези доповідей