Технічна кібернетика

Шановні абітурієнти та батьки!

Вітаємо Вас на сайті факультету «Технічна кібернетика» Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна!

У 2016 році наш факультет відзначив своє 50-річчя. Увесь цей час він являється лідером, проводить цілеспрямовану роботу щодо забезпечення відповідності часу та конкурентоспроможності своїх випускників, навчальних програм, змістовності і багатогранності студентських років.

Наш факультет сьогодні готує фахівців інформаційно-комунікаційних  технологій, автоматики та автоматизації, які користуються попитом на ринку праці, відповідають вимогам сьогодення, професійно компетентні, конкурентоздатні та успішні у житті.

Професорсько-викладацький склад факультету постійно працює над  вдосконаленням рівня знань, розробляє механізми, здатні підняти якість освіти, створити нові адекватні сучасним вимогам форми навчання.

Зараз Ви опинилися перед вибором, який можливо визначить ваше подальше життя - ким стати, яку спеціальність обрати? Перед Вами безліч шляхів у майбутнє, і ми щиро бажаємо, щоб обраний обраний Вами дозволив розкрити Ваші таланти і здібності, отримати вірних друзів, здійснити мрії, вів долю уверед, не знаючи розчарувань і втоми! Студентське життя повне турбот і хвилювань, але немає часу прекрасніше, чим студентська пора.

Перед вами відкриваються великі перспективи щодо отримання сучасного фаху, а також розвитку Вашої особистості. Ви будете навчатися за спеціальними програмами, у тому числі унікальними що розроблені в рамках Європейських TEMPUS проектів університету. вести наукові дослідження під керівництвом досвідчених викладачів, брати участь у олімпіадах, спортивних і творчих конкурсах, цікавих молодіжних проектах і впроваджувати їх у реальне життя.

Характерними рисами сучасного студента факультету технічної кібернетики є не лише висока інтелектуальність, але й готовність до постійного самовдосконалення, творчий підхід до будь-якої справи – навчання, участі у олімпіадах, творчих конкурсах, спортивних змаганнях та активна громадська позиція. Тому вже кілька років поспіль студенти нашого факультету є переможцями олімпіад з математики, програмування, іноземної мови, різноманітних творчих конкурсів нашого університету .

Чекаємо Вас в нашій дружній родині «Технічної кібернетики»!