Комп'ютерних технологій і систем

 

Шановні абітурієнти! 
Запрошуємо вас на безкоштовні заняття  для підготовки до складання НМТ-2024. 

Предмет: математика 
Початок: 17 березня 2024 о 15:00 
Тривалість: 8 тижнів (1 година щонеділі) 
Платформа: zoom.  
Ідентифікатор конференції: 848 1699 6348 
Код доступу: 284166 

Викладачі нашого факультету кафедри "Фізика та прикладна математика" пропонують вашій увазі заняття за таким розкладом та тематикою: 

  1. 17.03.2024  Стереометрія. Призма. Піраміда. 
  2. 24.03.2024  Стереометрія. Тіла обертання. 
  3. 31.03.2024  Функції. 
  4. 07.04.2024  Похідна, первісна та визначений інтеграл. 
  5. 14.04.2024  Комбінаторика, теорія ймовірностей, елементи статистики. 
  6. 21.04.2024  Рівняння, нерівності. 
  7. 28.04.2024  Планіметрія. Трикутники.  
  8. 05.05.2024  Планіметрія. Чотирикутники. 

Щоб доєднатися до занять достатньо заповнити форму за посиланням://forms.gle/YXAignyH7xeiM81g8 

Телефон для довідок (viber, telegram):+380 67 443 85 35 

 
Нагадуємо, що наш факультет здійснює набір абітурієнтів за спеціальностями: 

  1. 121 Інженерія програмного забезпечення 
  2. 123 Комп'ютерна інженерія 
  3. 125 Кібербезпека 
  4. 174 Автоматизація, комп'ютерно-інтегровані технології та робототехніка 
  5. 273 Залізничний транспорт. Системи керування рухом поїздів 

Для них усіх математика є обов’язковим предметом.  

До зустрічі на заняттях!


Чому саме до нас? Чому університет ДНУЗТ?

Чи витрачати роки на одержання університетської освіти, якщо можна здобути необхідні знання в суто спеціалізованих навчальних закладах, на курсах з вивчення сучасних комп'ютерних технологій, або навіть самотужки, використовуючи інтернет-ресурси? Нині таке питання не здається зайвим, адже на ринку освіти – перш за все в IT-галузі – досить багато пропозицій.

Існує низка аргументів на користь саме вищої, університетської освіти. І ось основні.
Аргумент 1. Університет створює умови для одержання широкої та надійної базової підготовки.
Ви можете опанувати, наприклад, найпопулярнішу мову або технологію програмування, але за декілька років попит на ринку праці зміниться. Та й сучасні роботодавці все частіше вимагають від кандидатів широкого спектру знань. Університет – саме той фундамент, що стане міцною основою для нашарування нових знань, в тому числі з використанням послуг спеціалізованих освітніх курсів та інтернет-ресурсів.

Аргумент 2. Навчання в університеті гарантовано сприяє формуванню певної дисципліни, розвиває звичку доводити проекти до логічного завершення. Експрес- та самоосвіта потребують від здобувача не аби-якого рівню самоорганізації. Досвід свідчить, що здобути необхідні навички самотужки під силу небагатьом. Стара формула, згідно якої головне – це навчитись навчанню, нині стає ще більш актуальною, оскільки конкретні знання старіють все швидше. Звичка та навички навчання – найголовніше, що дає університет.

Аргумент 3. Студентські роки часто насичені яскравими подіями та позитивними емоціями, яким сприяє саме університетське середовище.
Студентське життя – це, як правило, досить високий рівень свободи, багате середовище спілкування, різноманітні умови для творчості. Якщо ви використаєте ці можливості, то будете мати безцінний час для розвитку ваших здібностей та пошуку власного покликання, а роки навчання стануть одними з найщасливіших в житті.

Чому саме факультет «Комп'ютерних технологій і систем» УДУНТу ?

Навряд чи ми можемо бути досить об'єктивними, оскільки щиро любимо свою Alma mater. Але, погодьтесь, це теж своєрідний аргумент на користь факультету КТС УДУНТу — хоч і суто емоційний. Однак, перейдемо до аргументів раціональних.

Викладачі. Наші викладачі мають багатий досвід викладацької та наукової діяльності, результатом останнього є численні публікації в українських фахових та закордонних наукових виданнях, авторські свідоцтва та патенти, а ще – практичний досвід в ІТ-компаніях.

Стиль навчання. В основі – повага до порядку, що збереглася з перших років існування університету. Якщо хочете почувати себе комфортно, треба навчатись регулярно, а не наскоком – звички, що гарантовано оцінять роботодавці

Матеріальна база. Поряд із достатньою кількістю універсальних комп'ютерних класів тут використовуються навчальні лабораторії із спеціалізованим програмним забезпеченням та апаратурою (наприклад, із обладнанням всесвітньо відомої компанії Cisco та європейського транспортного проекту Tempus).

Університетський кампус. Два навчальні корпуси, гуртожитки, спортивний комплекс та майданчики, стадіон, басейн, палац культури і житлові будинки викладачів посеред справжнього парку – справжня перлина, що знаходиться на одному з головних проспектів Дніпра.

Як завжди, краще один раз побачити, чим багато чути. Завітайте до нас на гостину в День відкритих дверей!

Реальність і міфи

Про навчання в ДІІТі (УДУНТі) існує чимало міфів. Можливо це й не так погано, бо міфи теж підтримують інтерес, а якщо він є, то не так складно пояснити, де міфотворці «трошки перебільшують»  :)

 
Міф перший. Вчитись в ДІІТі неймовірно важко.

Мабуть з точністю до навпаки! Не в тому сенсі, що вчитись тут аж занадто легко, а в тому, що неймовірно трудно НЕ вчитись. Давайте відверто: може комусь більше пасують місця, де можна одержати диплом і при цьому не навчатись, але таке дійсно не проходить на КТС ДІІТу. І так, для декого це буде вадою. Та ми за ними сумуватимемо :)

 
Міф другий. Тут готують лише фахівців для залізниці.

Ви коли-небудь чули про такий фах «залізничний програміст»? Або  «комп'ютерний інженер на металургійному виробництві»… Це ж майже анекдот — чи не так? Звичайно, IT-фахівців готують саме як спеціалістів комп'ютерної справи, а якщо й потрібно враховувати якусь специфіку галузі, то це буде щось на кшталт приправи. Так що випускники КТС ДІІТу - звичайнісінькі IT-шники, яких при наявності практичного досвіду та робочої англійської залюбки візьмуть на роботу в зовсім не залізничну фірму в будь-якій країні світу :)

 
Міф третій. Студенти живуть в казармах, а військова кафедра є обов͑язковою.

В ДІІТі дійсно вчаться курсанти, для яких кафедра військової підготовки є основною, і живуть вони в гуртожитку із статусом казарми. Але це саме курсанти, а не студенти. В іншому все як і в більшості університетів: якщо ви, вирішите «безвідривно» здобути військову спеціальність і лейтенантське звання, — на третьому курсі пишіть заяву і раз на тиждень одягайтеся в форму (доречі досит імпозантну на смак багатьох). А щодо студентських гуртожитків, то, повірте, порядки тут аж ніяк не казарменні :)

Відеозапрошення

Чекаємо Вас в нашій дружній IT-родині!