Технічна кібернетика

Декан факультету
Скалозуб Владислав Васильович

Шановні студенти, викладачі та гості нашого сайту!

Вітаю Вас на сайті факультету «Технічна кібернетика» Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна!

У 2016 році наш факультет відзначив своє 50-річчя. Увесь цей час він являється лідером, проводить цілеспрямовану роботу щодо забезпечення відповідності часу та конкурентоспроможності своїх випускників, навчальних програм, змістовності і багатогранності студентських років.

Наш факультет сьогодні готує фахівців інформаційно-комунікаційних  технологій, автоматики та автоматизації, які користуються попитом на ринку праці, відповідають вимогам сьогодення, професійно компетентні, конкурентоздатні та успішні у житті.

Професорсько-викладацький склад факультету постійно працює над  вдосконаленням рівня знань, розробляє механізми, здатні підняти якість освіти, створити нові адекватні сучасним вимогам форми навчання.

Наше прагнення у формуванні студентів з такими рисами, як висока інтелектуальність, готовність до постійного самовдосконалення, творчий підхід до будь-якої справи – навчання, участі у олімпіадах, творчих конкурсах, спортивних змаганнях та активної громадської позиції.

 

З повагою, декан факультету «Технічна кібернетика»

Владислав Скалозуб