Комп'ютерних технологій і систем

Декан факультету
Скалозуб Владислав Васильович

Заповніть форму

Надіслати

Шановні студенти, викладачі та гості нашого сайту!

Вітаю Вас на сайті факультету «Комп'ютерних технологій і систем» Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна!

У 2016 році наш факультет відзначив своє 50-річчя. Увесь цей час він являється лідером, проводить цілеспрямовану роботу щодо забезпечення відповідності часу та конкурентоспроможності своїх випускників, навчальних програм, змістовності і багатогранності студентських років.

Наш факультет сьогодні готує фахівців інформаційно-комунікаційних  технологій, автоматики та автоматизації, які користуються попитом на ринку праці, відповідають вимогам сьогодення, професійно компетентні, конкурентоздатні та успішні у житті.

Професорсько-викладацький склад факультету постійно працює над  вдосконаленням рівня знань, розробляє механізми, здатні підняти якість освіти, створити нові адекватні сучасним вимогам форми навчання.

Наше прагнення у формуванні студентів з такими рисами, як висока інтелектуальність, готовність до постійного самовдосконалення, творчий підхід до будь-якої справи – навчання, участі у олімпіадах, творчих конкурсах, спортивних змаганнях та активної громадської позиції.

 

З повагою, декан факультету «Комп'ютерних технологій і систем»

Владислав Скалозуб

Окрім даного сайту Ви також можете завітати на інші наші ресурси у Мережі, а саме

facebookfacebook - інформація про будні факультетского життя, свята та досягнення, а також різні оголошення

instagram - фоторепортажі про будні та події на факультеті, світлини університету та його “мешканців”

Telegram - інформація про актуальні матеріали та оновлення на сайті Кібер Академії

КіберАкадемія - розгорнуті репортажі останніх подій, знайомство з викладачами та студентами,    досягнення факультету