Технічна кібернетика

Декан факультету
Скалозуб Владислав Васильович

Заповніть форму

Надіслати

Шановні студенти, викладачі та гості нашого сайту!

Вітаю Вас на сайті факультету «Технічна кібернетика» Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна!

У 2016 році наш факультет відзначив своє 50-річчя. Увесь цей час він являється лідером, проводить цілеспрямовану роботу щодо забезпечення відповідності часу та конкурентоспроможності своїх випускників, навчальних програм, змістовності і багатогранності студентських років.

Наш факультет сьогодні готує фахівців інформаційно-комунікаційних  технологій, автоматики та автоматизації, які користуються попитом на ринку праці, відповідають вимогам сьогодення, професійно компетентні, конкурентоздатні та успішні у житті.

Професорсько-викладацький склад факультету постійно працює над  вдосконаленням рівня знань, розробляє механізми, здатні підняти якість освіти, створити нові адекватні сучасним вимогам форми навчання.

Наше прагнення у формуванні студентів з такими рисами, як висока інтелектуальність, готовність до постійного самовдосконалення, творчий підхід до будь-якої справи – навчання, участі у олімпіадах, творчих конкурсах, спортивних змаганнях та активної громадської позиції.

 

З повагою, декан факультету «Технічна кібернетика»

Владислав Скалозуб