Мости та тунелі

Про кафедру

   Кафедра «Мости і тунелі» веде свою історію із самого заснування ДІІТу (нині – ДНУЗТ). За цей час в її складі працювало багато видатних вчених і педагогів, які підготували більше чотирьох з половиною тисяч фахівців в галузі мостів і транспортних тунелів.

  Вигляд великого мосту, споруди протяжної та високої, викликає у людини перш за все відчуття величі та могутності. Але найсильніші почуття виникають у людей, що проектують і будують мости, оскільки прагнення до створення – одна з рис, що визначає людину. І немає більшого щастя, ніж бачити плоди своєї праці.

Академік НАНУ, професор М. Г. Бондар

Вітаємо команду факультету «Мости і тунелі» в складі Воропай Л. В., Бульби М. В., Сальнікової Є.В., яка посіла І місце в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Мости і споруди на дорогах», 24-26 квітня 2018 р.

Кафедра є випусковою. Освітні ступені, які забезпечує кафедра «Мости і тунелі»:

   ОС «Бакалавр» – 192 «Будівництво та цивільна інженерія» (спеціалізація «Мости і транспортні тунелі»).

   ОС «Магістр» – 192 «Будівництво та цивільна інженерія» (спеціалізація «Мости і транспортні тунелі»).

   ОС «Доктор філософії» – 192 «Будівництво та цивільна інженерія» (спеціалізація «Мости і транспортні тунелі»).

   Кафедра також бере участь у навчанні студентів по безвідривній формі навчання по тій же спеціалізації (ОС «Магістр») на Факультеті безвідривної підготовки (заочна форма).

   По закінченні університету видається диплом про вищу освіту державного зразка. Випускники спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» (спеціалізація «Мости і транспортні тунелі») є фахівцями широкого профілю для роботи на підприємствах транспорту та у будь-яких галузях промисловості, у науково-дослідних і проектних організаціях по проектуванню, розрахунку, будівництву, ремонту та експлуатації мостів, тунелів, метрополітенів, штучних споруд, транспортного будівництва.

  Об’єкти професійної діяльності випускника:

1. Проектування, розрахунок, будівництво, експлуатація, реконструкція і ремонт мостів, тунелів, метрополітенів, штучних споруд, об’єктів транспортного будівництва.

 2. Розробка проектної та нормативно-технічної документації.

 3. Виготовлення, випробування нових конструкцій мостів і транспортних тунелів.

Переваги навчання:

  Всі навчальні корпуси, лабораторії, спортивні споруди, гуртожитки, буфети та їдальні, поліклініка, магазини розташовані в одному місці, що повністю базується в зеленій зоні.

  В учбових лабораторіях кафедри, оснащених спеціальним обладнанням, здобуваються знання з інженерної геології, ґрунтознавства та механіки ґрунтів.

  Навчання з проектування, організації будівництва та експлуатації мостів здійснюється з використанням новітніх технологій та сучасних комп’ютерних програм.

  Студенти можуть користуватися бібліотекою з декількома читальними залами, безкоштовним Wi-Fi, спортивним комплексом із басейном, поліклінікою.

  Студенти з інших міст забезпечуються гуртожитком (факультет «Мости і тунелі» має власний гуртожиток №5).

  У ДНУЗТі успішно працює військова кафедра. По закінченню військової кафедри здобувається військова спеціальність та звання офіцеру запасу.

  Наявність навчальної практики на підприємствах, що будують і реконструюють мости, тунелі та метрополітени.

  Студенти мають змогу стажуватися за кордоном (Польща, Словакія, Франція та ін.) з можливим працевлаштування.

  Випускники кафедри «Мости і тунелі» завжди з теплотою відгукуються о роках навчання в університеті.

 

 

  Щорічно кафедра є організатором Міжнародних науково-практичних конференцій «Проблеми та перспективи розвитку залізничного транспорту» і «Мости та тунелі: теорія, дослідження, практика».