• Капіца Михайло Іванович
    Капіца Михайло Іванович

    Завідувач кафедри, доктор технічних наук, професор

    Дисципліни: Експлуатація локомотивів та локомотивне господарство; Системи технологій (ЗКЗ); Загальний курс залізниць; Рухомий склад його експлуатація та ремонт; Логістичні процеси в експлуатації та ремонті локомотивів;

  • Боднар Борис Євгенович
    Боднар Борис Євгенович

    Доктор технічних наук, професор

    Дисципліни: Гідравлічні передачі локомотивів.

  • Бобир Дмитро Валерійович
    Бобир Дмитро Валерійович

    Кандидат технічних наук, доцент

    Дисципліни: Надійність та технічна діагностика рухомого складу; АСУ в локомотивному господарстві; Теорія та конструкція локомотивів; Гідравлічні передачі локомотивів

  • Боднар Євген Борисович
    Боднар Євген Борисович

    Кандидат технічних наук, доцент

    Дисципліни: Двигуни внутрішнього згоряння; Електричне обладнання локомотивів; Системи діагностування локомотивів;

  • Довбня Микола Петрович
    Довбня Микола Петрович

    Кандидат технічних наук, доцент

    Основні дисципліни: Технологія ремонту локомотивів.

  • Красильников Володимир Микитович
    Красильников Володимир Микитович

    Кандидат технічних наук, доцент

    дисципліни: Тягові електричні машини та перетворювачі;Електричне обладнання локомотивів;Автоматизація локомотивів

  • Мартишевський Михайло Іванович
    Мартишевський Михайло Іванович

    Кандидат технічних наук, доцент

    Дисципліни: Двигуни внутрішнього згоряння;Логістичні процеси в експлуатації та ремонті локомотивів;

  • Очкасов Олександр Борисович
    Очкасов Олександр Борисович

    Кандидат технічних наук, доцент

    Основні дисципліни: Основи електроніки та автоматики рухомого складу;САПР в локомотивному господарстві;Організація та планування виробництва;Математичні методи та моделі в спеціальних задачах;САПР технологічних процесів; Мікропроцесорне управління системами ТРС

  • Сердюк Володимир Никандрович
    Сердюк Володимир Никандрович

    Кандидат технічних наук, доцент

    Дисципліни: Теорія локомотивної тяги; Рухомий склад та тяга поїздів;Електрообладнання локомотивів; Методологія інженерної діяльності;

  • Кислий Дмитро Миколайович
    Кислий Дмитро Миколайович

    Старший викладач

    Основні дисципліни: Електричне обладнання локомотивів;Надійність та технічна діагностика РС;Теорія та конструкція локомотивів;Основи електроніки та автоматики рухомого складу;Теорія локомотивної тяги;Автоматизація локомотивів;Методологія інженерної діяльності;Інформаційні технології в локомотивному господарстві;

  • Колодій Людмила Вікторовна
    Колодій Людмила Вікторовна

    Асистент

    Дисципліни: Теорія та конструкція локомотивів;Загальний курс залізниць;

  • Колодій Наталія Іванівна
    Колодій Наталія Іванівна

    Асистент

    Дисципліни: Організація та планування виробництва

  • Токарчук Віталій Яковлевич
    Токарчук Віталій Яковлевич

    Асистент

    Дисципліни: Двигуни внутрішнього згоряння;Теорія та конструкція локомотивів;Технологія ремонту локомотивів;

  • Шепотенко Анатолій Петрович
    Шепотенко Анатолій Петрович

    Асистент

    Дисципліни: Безпека руху та ПТЕ залізниць;Гідравлічні передачі локомотивів;Експлуатація локомотивів та локомотивне господарство;

  • Децюра Олександр Яковлевич
    Децюра Олександр Яковлевич

    Завідувач лабораторією, старший викладач

    Дисципліни: Теорія та конструкція локомотивів; Загальний курс залізниць та РС; Рухомий склад і тяга поїздів (інший напрямок);Двигуни внутрішнього згоряння;